Pokazy barmańskie - flair


Szukasz ciekawego show? a może temperamentni  mistrzowie shakerów, którzy bez większego problemu rozruszają każdą publikę!

pokazy barmańskie

Wyjątkowe Show z udziałem dwóch profesjonalnych barmanów


Barmańskie show
Ich Show to połączenie sprzętu barowego  z humorem, nutką szarmancji, duża dozą  elegancji  i wręcz perfekcyjną zręcznością. Show, w którym  w sposób niezwykle efektowny przygotowywane są drinki, bo  przy jednoczesnym wykonywaniu przeróżnych ewolucji shakerami, kostkami lodu oraz żonglerce butelkami i innym sprzętem barmańskim. W trakcie pokazu wykonane drinki rozdawane są gościom, a całości towarzyszą niesamowite efekty pirotechniczne.
Standardowe występy oferujemy w duecie ,ale nic nie stoi na przeszkodzie , aby zaangażować nawet 4 barmanów.

Warsztaty z drinkami dla uczestników zabawy
Goście biorą czynny udział w spotkaniu poznając przy tym tajniki barmańskie oraz tajemnice baru. Po szkoleniu, które zaserwują barmani nie będzie już tajemniczo brzmiało MARTINI Jamesa Bonda - wstrząśnięte ale nie mieszane czy inne nazwy światowych koktajli jak np. Nikolaszka, Margarita lub Mai Tai.

Event Bar, czyli kompleksowa obsługa barmańska na event!
Event Bar to kompleksowe rozwiązanie na twój event. Korzystając z tej propozycji nie tylko doznasz wspaniałych efektownych sztuczek w wykonaniu mistrzów shakerów, ale także będziesz mógł się cieszyć ich profesjonalną obsługą przez cały czas trwania imprezy! Nawet nie musisz martwić się o zapasy alkoholu - o wszystko zadbamy my.

Pokazy barmańskie to także świetne urozmaicenia do organizowanych przez nas imprez tematycznych (kliknij, aby przejść do konkretnego tematu)
- tropicana

Fotogaleria

Obejrzyj video
Get Adobe Flash player