Warsztaty integracyjne i degustacje


Warsztaty integracyjne i degustacje to nie tylko rewelacyjna integracyjna zabawa, ale sposób aby poszerzyć zakres swojej wiedzy i umiejętności praktycznych. Warsztaty integracyjne to również ciekawa alternatywa dla zabaw teambuildingowych a degustacje świetnie dopełniają program imprez wieczornych.
Aktualnie proponujemy kilka rodzajów warsztatów i degustacji:
Degustacje: whisky świata , win, cygar
Kilkugodzinne sesje dotyczące konkretnego produktu prowadzone przez eksperta w dziedzinie omawianego artykułu.
Warsztaty z tworzenia drinków i koktajli
Podczas tych warsztatów uczestnicy zaznajomią  się ze sposobem przyrządzania kilkunastu popularnych drinków jak Pina Colada, Caipirinha, Bloody Mary i wiele innych. Warsztaty prowadzone są przez licencjonowanych  barmanów. Warsztaty z tworzenia drinków realizujemy w formie dłuższych seansów albo w połączeniu z pokazem barmańskim i konkursami jako dodatek do imprez tematycznych.
Warsztaty wizażu i stylizacji
Warsztaty skierowane przede wszystkim do kobiet. Panie podczas kilkugodzinnego kursu poznają podstawowe techniki wizażu i stylizacji. Warsztaty składają się z części teoretycznej oraz praktycznej.
Warsztaty taneczne
Uczestnicy warsztatów uczą się podstaw jednego albo dwóch tańców. Całość prowadzi profesjonalna para taneczna.
warsztaty - tworzenie drinków


warsztaty kulinarne

warsztaty z jogi


Warsztaty kulinarne
Naucz się gotować i poznaj kilka ciekawych przepisów od mistrza. Podczas warsztatów zadaniem uczestników jest przygotowanie kilku potraw z przygotowanych składników według podanych instrukcji. Grupę uczestników dzielimy na kilka zespołów 5 osobowych, w których wybrany zostaje Szef Kuchni. Pomyślność wykorzystania czasu wpływa na efekt pracy całego zespołu! Najlepszy zespół otrzymuje nagrodę. Warsztaty kulinarne to 3 godzinna zabawa dostarczająca ciekawe zadania praktyczne oraz rozrywkę.
W programie dostępna jest kuchnia: japońska, meksykańska, grecka, włoska, południowo–amerykańska lub specjalnie przygotowane menu pod preferencje klienta – kuchnia fusion.

Warsztaty z jogi
Tę formę proponujemy jako metodę na oderwanie się od codzienności, od rutyny. Istotą warsztatów jest cisza skupienie, medytacja.
Warsztaty z Jogi trwają 3 godziny. W ramach warsztatów przeprowadzona zostaje praktyka ASAN (pozycje ciała Jogi) oraz PRANAJAMA (ćwiczenia oddechowe Jogi)
Warsztaty z Jogi prowadzi profesjonalna instruktorka praktykująca jogę od wielu lat, posiadająca uprawnienia i certyfikaty nauczyciela Jogi B.K.S. Iyengara oraz uprawnienia z zakresu fitness. W ramach warsztatów zapewniamy potrzebne dodatki.
warsztaty kulinarne - fotorealacja:
warsztaty z tworzenia drinków i koktajli - fotorealacja: